länksida – bloggkatlog

Rēķinu uzskaites sistēma veicina uzņēmējdarbību

Kad es saku strādāt kā privāts uzņēmējs, es sapratu, cik grūti ir organizēt savu laiku pareizi un motivēt sevi darbam. Dažreiz darba diena varēja paskriet, bet es neko nepaspēju izdarīt. Pieredze māca, ka nevajadzētu taupīt naudu uz programmām un citiem servisiem, kas palīdz automatizēt uzņēmuma darbību un ļauj ietaupīt laiku uz ikdienas darbiem. Tieši tajā brīdī, kad es biju izmisumā un nezināju, kā var ātrāk apstrādāt ienākošus pasūtījumus, es atradu rēķinu uzskaites sistēmu.

Daži uzskata, ka rēķinu uzskaites sistēmas ir domātas tikai rēķinu izveidošanai. Protams rēķinu sistēmas ļauj ātri izveidot rēķinus. Jāpiebilst, ka tie rēķini izskatās profesionāli un glīti, atšķirībā no tiem, kurus es taisīju manuāli ar Excel palīdzību. Rēķinu sistēma, kurus es izmantoju (Billflip) piedāvā arī pievienot informāciju par saviem klientiem un produkciju, ko uzņēmums piedāvā. Tādā veidā Jums izveidojas datu bāzes, kur Jūs varat ātri atrast nepieciešamu informāciju. Rēķinu uzskaites sistēmas liela priekšrocība ir datu drošība. Billflip, piemēram, ir tiešsaistes programma, un visi dati glabājas uz serveriem. Var neraizēties par to, ka kaut kas notiks ar Jūsu datoru un visi dati pazudīs.

Mana rēķinu uzskaites sistēma ļauj arī kontrolēt rēķinu apmaksu. Kad es saņemu maksājumu, es atzīmēju to sistēmā un redzu, ka rēķina status mainās uz „apmaksāts”. Uz e-pastu man nāk atgādinājumi, ja kāds no rēķiniem nav apmaksāts. Šī funkcija palīdz neatstāt nevienu rēķinu bez apmaksas. Varu secināt, ka ar Billflip mana uzņēmuma saimnieciska darbība uzlabojas, jo es spēju veltīt vairāk laika tās veicināšanai un mazāk laika rēķinu administrēšanai!

4 Nov 2010

© 2024 Reflectproject.com. Alla rättigheter förbehållna. by Jake Paul